Голова Тернопільської облдержадміністрації відвідав Великобірківську ЗОШ

Дата: 04.12.2019 10:17

У вівторок, 3 грудня 2019 року, голова Тернопільської облдержадміністрації Ігор Сопель завітав з робочим візитом в смт Великі Бірки, Тернопільського району. Він ознайомився із матеріально-технічною базою "Великобірківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів-гімназії ім. Степана Балея", де навчається 480 учнів та працює 50 вчителів. Очільник краю поспілкувався з педагогічними працівниками та учнями, які навчаються за принципами Нової Української Школи. Зазначимо, у рамках програми НУШ за кошти державного бюджету, школа отримала оргтехніку, парти, стільці. Директор школи розповіла голові ТОДА про перспективи навчального закладу, а також поділилася враженнями учнів від освітнього народознавчого польсько-українського проєкту «Оживити легенди».Він об’єднав учнів IV загальноосвітнього ліцею ім. генерала Станіслава Мачка польського міста Катовіце та учнів НВК «Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія ім. Степана Балея». За словами Ігоря Сопеля, такі проєкти є важливими для освітнього процесу, адже так діти інтегруються у міжнародне середовище. Додамо, впродовж 2016-2019 років із залученням коштів бюджету Великобірківської селищної ради та коштів держбюджету у навчальному закладі проведено ремонт покрівлі даху корпусу №1, заміна вікон та трубопроводів, обладнання внутрішніх санвузлів, влаштування санвузла та пандуса для мало мобільних груп населення. Також тут встановили велопарковку та облаштували два комп’ютерні класи.

Інформацію взято з відкритого джерела за посиланням