Великобірківська громада
Тернопільська область, Тернопільський район

Укладено угоду між Великобірківською ОТГ та асоціацією вільної економічної торгівлі між Україною і Канадою "CUFTA"

Дата: 23.10.2020 13:07
Кількість переглядів: 31

22 жовтня 2020 року, відбулася надзвичайно важлива подія для нашої Великобірківської територіальної громади.Перед початком сесії Великобірківської селищної ради було підписано угоду між Великобірківською ОТГ та Асоціацією вільної економічної торгівлі між Україною і Канадою "CUFTA". Угода була підписана віцепрезидентом Асоціації Сергієм Міщієм та Великобірківським селищним головою Любомиром Ковчом. Основними завданнями асоціації є реалізація Закону "CUFTA", який дає можливість відкриття для українського виробника ринків збуту своєї продукції у Канаді, залучення інвестицій канадського бізнесу в громаду, що сприятиме створенню спільних підприємств, утворення нових робочих місць, забезпечить нашій громаді розвиток, фінансову стабільність, добробут жителів громади та покращення бізнес-клімату в нашому регіоні.