Великобірківська громада
Тернопільська область, Тернопільський район

ПРОЄКТИ РІШЕНЬ I СЕСІЇ

1. Про внесення змін до рішення Великобірківської селищної ради № 144 від 26.06.2020 року «Про внесення змін до структури та штатних розписів працівників виконавчого апарату Великобірківської селищної ради, МПО та Малоходачківської сільської ради на 2020 рік».

2. Про створення юридичної особи - фінансового відділу Великобірківської селищної ради, затвердження Положення про фінансовий відділ та вжиття заходів щодо його державної реєстрації.

3. Про створення юридичної особи - Відділу освіти, культури, молоді та спорту Великобірківської селищної ради, затвердження Положення про Відділ освіти, культури, молоді та спорту Великобірківської селищної ради та вжиття заходів щодо його державної реєстрації.

4 Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Великобірківської селищної ради на 2021 рік