Великобірківська громада
Тернопільська область, Тернопільський район

ВАКАНСІЇ

Конкурс на заміщення вакантних посад у Великобірківській селищній раді  ОТГ

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та  Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року 169, виконавчий комітет Великобірківської селищної ради оголошує конкурс  на заміщення вакантних  посад:

Відділ фінансів:

• начальник відділу – 1
  • головний спеціаліст - 1

Відділ освіти, культури, молоді і спорту:

• начальник відділу – 1

Вимоги до кандидатів на посаду  начальників відділів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування та/або державній службі на керівних  посадах не менше 2  років  або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 2 років;  знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК; лідерські якості, професійність, комунікабельність, стресостійкість, швидке навчання, бажання працювати і розвиватись, розробляти стратегії і плани розвитку та реалізовувати їх, впроваджувати нові ідеї, координувати дії підлеглих, аналітичні і організаційні здібності, рівень володіння англійською мовою (B 2) і вище.

Вимоги до кандидатів на посаду головного спеціаліста відділу фінансів: повна або базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра.

Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді головного спеціаліста, спеціаліста I або II категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років;  знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

Участь у конкурсі на заміщення вакантної посади можуть взяти громадяни України.

Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30 – ти календарних  днів від дня опублікування оголошення. Конкурс відбудеться 21.12.2020 року о 1000 год. в приміщенні Великобірківської селищної ради, за адресою: 47740, вул. Грушевського,53, смт Великі Бірки.

Подати документи для участі в конкурсі та ознайомитись з порядком проведення конкурсу, а також отримати додаткову інформацію можна у виконавчому комітеті Великобірківської селищної ради Тернопільського району Тернопільської області, за адресою: 47740, вул. Грушевського,53, смт Великі Бірки, телефон для довідок – (0352) 49-23-60; +380983479869.

Перелік документів

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії виконавчого апарату селищної ради такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографію;
  • дві фотокартки розміром 4x6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному законодавством України.

Секретар селищної ради                                   Ольга Кумпаненко